Žirinovskis: vīrieši nemīl sievietes

0 komentāri

Skandalozais Krievijas politiķis Vladimirs Žirinovskis paskaidrojis savu redzējumu par sieviešu un vīriešu attiecībām. Viņš uzskata, ka pārsvarā vīrieši nemīl sievietes un lielākā daļa laulību ir tikai aprēķina rezultāts. Tāpat viņš uzskata, ka sievietes sevi maldina, uzskatot, ka sekss ir apliecinājums vīrieša mīlestībai pret sievieti.

”Nekas tamlīdzīgs!” autoritatīvi paziņoja V. Žirinovskis, ”Es varu pateikt visām planētas Zeme sievietēm – 99% pasaules vīriešu pārguļ ar sievietēm, nejūtot mīlestības jūtas pret viņām. Bet viņa domā – viņš pārgulēja ar mani, tātad mīl mani. Bet tā nav.” Vīrietim ir vajadzīgs fizioloģiskais moments, norāda politiķis.

Kāda sieviete no auditorijas norādīja, ka mīlas priekus būtu jābauda, tikai esot abpusējām mīlestības izpausmēm. ”Bet, nu vīrietim nav mīlestības jūtu pret sievieti. Ko viņam darīt?” jautāja V. Žirnovskis. No auditorijas atskanēja ieteikums vīriešiem, kas nevar sniegt pretmīlestību, nodarboties ar sportu. ”Protams, visi vīrieši no rītdienas tagad nodarbosies ar sportu,” sarkastiski paziņoja V. Žirnovskis. ”Jūs taču saprotat, – es runāju par dabisku nepieciešamību. Var nomākt seksualitāti vīriešos, taču tad parādīsies visādi breiviki,” velkot paralēles ar bēdīgo slaveno Breiviku, kurš nogalināja vairāk nekā septiņdesmit cilvēku Norvēģijā, spriež V. Žirnovskis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas