Zirggalvji radījuši nerātnu video dziesmai Paņem kredītu

0 komentāri

Ansamblis Horsemen turpina strādāt un rada dziesmas par aktuālām tēmām Latvijā. Nesen izdots vasaras hīts Kiss Kiss, kam sekoja dziesma Miers un Bērziņš kā atvadas no vecā prezidenta. Nu jūsu vērtējumam Zirggalvji nodod dziesmu Paņem kredītu.

“Jaunajā dziesma Paņem kredītu vēlējāmies ar ironiju pateikt, ka valstī ir problēma, ka cilvēki, paņemot kredītu, nonāk izmisumā. Mums šķiet, ka sistēmā ir kļūda, kas ļauj tik viegli tikt pie naudas, nepārbaudot maksātspēju un to vienkārši vairāk nekontrolējot!” – uzskata paši autori.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar dziesmu Horsemen vēlas atgādināt, ka šī nav kredītu ņemšanu veicinoša dziesma – viņi aicina apdomāt, pirms spert soli pretī “lētajam” kredītam un tā iestādēm. ”Tāpēc klipā izmantojām meitenes, kas twerko, gan tiešā, gan pārnestā nozīmē papildinot šo esošo Latvijas kredītu sistēmu. Tu vari braukt ar Ferrari vai traktoru – galvenais, lai tev nav kredītsaistību. Mūsdienās tā ir retajam, un tā ir mūsdienu problēma!” – uzsver mūziķi.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas