Zinātnieki atklājuši, ka šokolāde, sarkanvīns un siers palīdz zaudēt svaru

0 komentāri

Mēs visi klusībā jau sen cerējām, ka šie produkti varētu tikt izsvītroti no melnā saraksta svara zaudēšanas nolūkos. Beidzot mūsu cerības ir piepildījušās.

Londonas Karaļa koledžas profesors Tims Spektors savos jaunākajos pētījumos pierādījis, ka, lai zaudētu svaru, jāēd šokolāde un siers, kā arī jādzer sarkanvīns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš drosmīgi paziņojis, ka viss, ko līdz šim esam uzskatījuši par diētām, ir pilnīgi nepareizi. Spektors skaidro, ka mūsu vēderā ”dzīvo” dažādas baktērijas – labās un sliktās. Daļa baktēriju piedalās ēdiena pārstrādē, bet citas – apetītes veicināšanā un tauku uzglabāšanā.

Profesors apgalvo, ka, ēdot attiecīgus produktus, var panākt ”labo” baktēriju vairošanos. Līdzās sieram un šokolādei svara zaudēšanu veicinoši produkti esot arī rieksti un kafija.

”Tieši nepasterizēto sieru ēšana ir labākais, ko varat darīt, lai vairotu baktērijas savā organismā. Jo vairāk mikrobu un mazo ķermenīšu ir mūsu organismā, jo veselīgāki mēs esam,” stāsta Spektors.

Foto: ēdieni svara zaudēšanai

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas