Zināmi Skaties.lv un Kino Citadale konkursa uzvarētāji

0 komentāri

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar k/t Kino Citadele rīkoja konkursu, kurā varēja laimēt gan kino kartes, gan dažādus suvenīrus. Nu zināmi pieci laimīgie konkursa uzvarētāji.

Kopā konkursā piedalījās gandrīz 700 dalībnieku! Laimīgie balvu ieguvēji ir Reinis 2948…, Lolita 2942…., Inga 2607…., Dainis 2910…. un Artūrs arturs….@. Apsveicam uzvarētājus! Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka 24. martā ar filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma pirmizrādi tiks atklāta Kino Citadele jaunā zāle SCAPE. Tā dāvās iespēju baudīt pasaules līmeņa kino tehnoloģiju pieredzi un premium komfortu. Visaptveroša dzidra skaņa, nepārspējama attēla kvalitāte un milzīgs ekrāns – lielisks kino piedzīvojums tepat, Latvijā. Vairāk par jauno kinozāli lasi šeit!

Foto no filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas