Zināma Latvijas labākā bārmene – šeikeru un glāžu mētātāja

0 komentāri

30. jūnijā Bar.lv bārmeņu skolas telpās norisinājās bārmeņu-junioru flair sacensības Green shakers 2015, kurās piedalīties tika aicināti topošie bārmeņi.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Dārta Grickus, apsteidzot 2. vietas ieguvēju Kasparu Beinroviču un 3. vietas ieguvēju Daini Matjušinu. Dārtai tika piešķirts arī Latvijas labākās bārmenes tituls, jo šobrīd līdzvērtīgu flair meiteņu Latvijā nav.

“Mūsu galvenais mērķis ir veicināt flair kustību Latvijā, kā arī, lai jaunie bārmeņi gūtu pārliecību un degsmi piedalīties lielākos, pasaules mēroga flair konkursos,” sacensību rīkotājs un Flair Engineering kustības vadītājs Roberts Stepanovs.

* Flair – bārmeņu darba stils, kura mērķis ir ieinteresēt klientus, virtuozi mētājot pudeles, šeikerus un glāzes, žonglējot ar ledus gabaliņiem un savā darbā liekot akcentu uz savdabīgu dzērienu pasniegšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas