Ziloņi, ziemas peldes, pusplikas slēpotājas – raibās Ziemassvētku svinības pasaulē!

0 komentāri

Šodien, 26. decembrī, ir otrie Ziemassvētki un Skaties.lv aicina foto galerijā apskatīt, cik raibi tie ir svinēti plašajā pasaulē.

Pusplikas ķīniešu meitenes, kas reklamē vietējo slēpošanas kūrortu, ziemas peldes Ziemassvētku vecīša kostīmā, tāpat satērpts zilonis – cilvēki Ziemassvētkus šogad, kā jau ik gadus ir svinējuši raibi.

Skaties galeriju!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas