Ziemassvētku rotājums iekļūst rekordu grāmatā

0 komentāri

Austrālijas pilsēta Kanbera kļuvusi par mājvietu jaunam Ginesa pasaules rekordam. Kāds vietējais advokāts, labdarības mērķu vadīts, izveidojis Ziemassvētku dekorāciju no virtenēm ar gandrīz 1,2 miljoniem LED spuldzīšu.

No 120 kilometrus garās lampiņu virtenes izveidota instalācija trīs iesaiņotu Ziemassvētku dāvanu formā.

Svētku dekorāciju ar daudzu brīvprātīgo palīdzību izveidojis advokāts Deivids Ričardss. Elektrības izmaksas sedz vietējā elektroenerģijas kompānija.

Pagājušogad Ričardss sasniedza Ginesa pasaules rekordu par savas mājas izgreznošanu ar 502 165 spuldzītēm. Taču četru nedēļu laikā viņa dzīvesvietu ieradās apskatīt aptuveni 75 000 cilvēku, un to radītie sastrēgumi apgrūtināja pārvietošanos mājas tuvumā.

“Es nespēju to vēlreiz nodarīt saviem kaimiņiem un ģimenei,” Ričardss paskaidroja lēmumu šogad pārcelties uz Kanberas centru.

Gaismas instalāciju varēs par brīvu apskatīt no piektdienas līdz pat Vecgada vakaram.

Iepriekšējais rekords par publiskas vietas izrotāšanu ar visvairāk Ziemassvētku lampiņām piederēja Uzbekistānai ar 181 540 spuldzītēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas