Ziemassvētku dāvanas, ko nav kauns dāvināt vai saņemt pašam

0 komentāri

Jau nākamnedēļ pie durvīm klauvēs Ziemassvētku vecītis, tādēļ dāvanu sarūpēšanu saviem mīļajiem neatliec uz pēdējo brīdi! Iedvesmai – gaumīgas, praktiskas un amizantas Ziemassvētku dāvanas, kas nemaksā vairāk par 10 eiro.

Portāls Skaties.lv sagatavojis Ziemassvētku dāvanu izlasi, ko iespējams iegādāties rokdarbnieku internetā bodītē Etsy. Darbīgākajiem šīs dāvanas varētu kalpot par iedvesmas avotu, lai noskatīto ideju pārvērstu dāvanā pašu rokām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piparkūku “garšas” ziepes, šis tas siltumam un noderīgi sīkumi sirsniņai. Lūk, noderīgas, mīļas un oriģinālas dāvanas visdažādākajām gaumēm! Visi šie darinājumi pieejami par cenām, kas nepārsniedz 10 eiro.

Foto

16. decembrī Latvijas Mākslas akadēmijas aulā darbu uzsāks labdarības akcija, izstāde, gadatirgus Jarmarka, kas šogad norisināsies jau trīspadsmito reizi. Ikviens interesents būs laipni aicināts baudīt mākslas gadatirgus īpašo atmosfēru, apskatīt un iegādāties jauno talantu darbus, vienlaikus ziedojot līdzekļus akadēmijas vēsturiski nozīmīgo telpu atjaunošanai. Jarmarka gaidīs apmeklētājus no 16. līdz 30. decembrim.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas