Ziemassvētku ciematu Somijā pārņēmusi milzu rosība

0 komentāri

Ar savu gadskārtējo uzrunu pasaulei klajā nācis Ziemassvētkus vecītis no Rovaniemi Somijā. Viņš visiem planētas bērniem vēl priecīgus Ziemassvētkus, bet pieaugušos šogad aicinājis būt līdzcietīgiem.

Kā ierasts šajā laikā Ziemassvētku vecīša birojā netālu no arktiskā loka valda liela rosība. Decembris, kā zinām, Ziemassvētku vecītim un viņa čaklajiem palīgiem ir gada noslogotākais mēnesis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ik gadu Ziemassvētku vecītis saņem lielu skaitu vēstuļu no bērniem visā pasaulē. Daži bērni vēstulēs ietver garu dāvanu sarakstu, citi vienkārši vēlas uzzināt ko vairāk par vīru ar balto bārdu. Šogad Rovaniemi pilsētas Somijā galvenais iedzīvotājs jau saņēmis vairāk nekā pusmiljonu vēstuļu.

Tomēr par spīti laikam, kas jāvelta vēstuļu lasīšanai un dāvanu sarūpēšanai, Ziemassvētku vecītis radis laiku, lai kā ik gadu teiktu savu uzrunu visiem planētas iedzīvotājiem. Šogad viņš atgādinājis, ka visā pasaulē šis bijis smags gads, bet, tuvojoties Ziemassvētkiem, ir jādomā pozitīvi un jāsāk kaldināt nākotnes plāni.

Lielākais gada darbs vecītim gan vēl priekšā. Ragavas ir sagatavotas un arī brieži jau mīņājas, lai apvestu nakts laikā viņu apkārt visai pasaulei. Nevienam nav īsti skaidrs, kā vecītim tas izdodas, bet tiem laimīgajiem, kas kļūst par viņa palīgiem, šis noslēpums ir zināms.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas