Zelta Zivtiņas reklāmas zvaigznes Zī un Zē jaunajiem “skeiteriem” rāda klasi!

0 komentāri

Ja agrāk bija Zelta Zivtiņas seriāls, tad tagad TV kanālos un mājaslapās internetā vērojamas reklāmas ar diviem jauniešiem, slavenās, leģendārās rokgrupas ZZ Top prototipiem – Zī un Zē. Uz skolas noslēgumu Monsterparkā jaunākajiem skrituļdēļa entuziastiem tika sarīkotas sacensības, kurās piedalījās arī minētie personāži.

Izrādās, arī nu jau par Latvijas mēroga zvaigznēm tapušie Zelta Zivtiņas puiši Zī un Zē jeb Renārs Lazda un Rihards Bražinskis prot rādīt trikus ar dēļiem, ko veiksmīgi arī demonstrēja pagājušajās brīvdienās, kad īsi pirms skolas sākšanās Rīgas skeitborda skola piedāvāja sacensības mazākajiem “skeiteriem” – tā, lai vasaras brīvlaiks noslēgtos uz pozitīvas nots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas