Zaglis pēc ielaušanās veikalā metas līksmā dejā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Novērošanas kameras iemūžinājušas neparastu likuma pārkāpēju. Kāds pusaudzis ielauzies veikalā, lai kameru priekšā… padejotu.

Neparastā ielaušanās notikusi Džangšū pilsētiņas Ķīnā nūdeļu veikalā pulksten 3.50 no rīta. Ieraugot pret sevi vērsto drošības kameru, jaunietis nemetās bēgt, bet gan pagriezās pret kameras objektīvu un sāka dejot. Kad deja bija beigusies, puisis izgāja no veikala, tā arī neko nepaņēmis.

Bet ar to šis stāsts nebeidzās. Drīz pēc tam veikalu apmeklēja nākamais viesis. Šis nakts klients vis nedejoja, bet no veikala aiznesa kasi un datoru.

Pagaidām policijai nav izdevies gūt pierādījumus dejojošā zēna saistībai ar īsto zagli. Taču veikala īpašnieks ir pārliecināts, ka tādai ir jābūt. Nūdeļu tirgotājs uzskata, ka, visticamāk, zaglis ir pamudinājis zēnu uz pretlikumīgo rīcību un pusaudzi izmantojis izlūkošanai.

Tiesa, garnadzis nebija iedomājies, kas notiek, ja jaunietis ierauga pret sevi vērstu video kameru… kaut vai nakts laikā.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas