Zaglis pēc ielaušanās veikalā metas līksmā dejā

0 komentāri

Novērošanas kameras iemūžinājušas neparastu likuma pārkāpēju. Kāds pusaudzis ielauzies veikalā, lai kameru priekšā… padejotu.

Neparastā ielaušanās notikusi Džangšū pilsētiņas Ķīnā nūdeļu veikalā pulksten 3.50 no rīta. Ieraugot pret sevi vērsto drošības kameru, jaunietis nemetās bēgt, bet gan pagriezās pret kameras objektīvu un sāka dejot. Kad deja bija beigusies, puisis izgāja no veikala, tā arī neko nepaņēmis.

Bet ar to šis stāsts nebeidzās. Drīz pēc tam veikalu apmeklēja nākamais viesis. Šis nakts klients vis nedejoja, bet no veikala aiznesa kasi un datoru.

Pagaidām policijai nav izdevies gūt pierādījumus dejojošā zēna saistībai ar īsto zagli. Taču veikala īpašnieks ir pārliecināts, ka tādai ir jābūt. Nūdeļu tirgotājs uzskata, ka, visticamāk, zaglis ir pamudinājis zēnu uz pretlikumīgo rīcību un pusaudzi izmantojis izlūkošanai.

Tiesa, garnadzis nebija iedomājies, kas notiek, ja jaunietis ierauga pret sevi vērstu video kameru… kaut vai nakts laikā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas