Warcraft – visu laiku veiksmīgākā videospēļu kino filma

0 komentāri

Tas ir oficiāli – filma par leģēndāro stratēģisko kara spēli Warcraft kļuvusi par visu laiku ienesīgāko šāda veida ekranizāciju uz lielajiem ekrāniem.

Visveiksmīgāk lentai klājies Ķīnā, kur tā iekrājusi vairāk kā 200 miljonus no kopumā nopelnītajiem 377 miljoniem ASV dolāru. Ar šo summu filma pārspējusi iepriekšējo grāvēju – Persijas Princis: laika smiltis. Tā nopelnīja 335 miljonus (pat ar visu inflāciju šīs filmas kopējie ieņēmumi, kas būtu mērāmi aptuveni 370 miljonus ASV dolāru nesniedzas līdz Warcraft līmenim).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neskatoties uz to, grāvējs piedzīvoja trešo lielāko ieņēmumu kritienu no pirmās uz otro nedēļu, priekša palaižot vien šausmu filmu Piektdiena 13. un Greja Piecdesmit nokrāsas, kopumā otrajā nedēļas nogalē kopš izdošanas nopelnot pat 73% mazāk nekā pirmajā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas