Viss, kas tev jāzina par botoksu

0 komentāri

Skaistumkopšanas speciālisti piedāvā arvien jaunākas iespējas uzlabot sieviešu izskatu. Injekciju metode sola labāku rezultātu, turklāt tā nav tik nopietna, kā plastiskā operācija. Informācijas par iegūtajiem labumiem ir pārsteidzoši daudz, ko nevarētu teikt par trūkumiem. 

Skaistumkopšanas speciāliste Sanda Urmane norāda, ka botulīna toksīns ir toksīns, ko ražo baktērija. Lielās devās tā ir inde, bet mazās – nav bīstama. Botulīna toksīnu kosmetoloģijā izmanto mīmiskajām krunciņām sejai un pastiprinātas svīšanas gadījumā padusēm, bet neiroloģijā izmanto arī ķermenim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Botulīna toksīns ir recepšu zāles, un vienību daudzums, ko izmanto skaistumkopšanā un medicīnā, ir ļoti neliels, tāpēc veselībai draudus nerada.

FOTO: Sanda Urmane

Botulīna toksīnu lieto, lai novērstu sejas mīmiskās krunciņas. Tās mums rodas, piemēram, pie smiešanās, dusmām un izbrīna. Botulīna toksīns bloķē nerva impulsus, un muskuli vairs nevar savilkt. Muskuļi vai to daļas tiek atslābināti, un sejas mīmika vairs nav tik izteikta. Izlīdzinās smalkākās krunciņas, bet dziļākās arī pēc botulīna toksīna injekcijas var palikt, un tad tās papildus vēl ir jāaizpilda ar “filleri”.

Efekts no injekcijas iestājas pēc 3-4 dienām, bet maksimālais efekts redzams pēc 10-14 dienām. Injekciju iedarbība vidēji ir 4-12 mēneši, kad iedarbība ir beigusies, injekcija ir jāatkārto. Iedarbība un tās ilgums ir atkarīga no cilvēka vecuma, ādas stāvokļa, vielmaiņas un dzīvesveida.

Kosmetoloģijas speciāliste norāda, ka mūsdienās botulīna injekcijas nebūt nav vienīgais risinājums, lai atjaunotu ādas izskatu. Pienācīgi kopjot un rūpējoties par ādu, var sasniegt ļoti labu efektu.

Mūsdienās skaistumkopšana piedāvā daudz un dažādu veidu sejas kopšanai, kas nebūt nav dārgi.

Kosmetoloģe iesaka vienu reizi mēnesī veikt sejas kopjošo procedūru. Problemātiskām, taukainām, nobriedušām varētu būt jānāk pat 2 reizes mēnesī. Procedūra katru reizi jāpieskaņo pēc ādas vajadzībām – tās stāvokļa.

Lai āda nenovecotu, tā jāmitrina, jābaro, jāliek vitamīni un jāaizsargā. Mājās āda regulāri jākopj ar kvalitatīviem, katram individuāli piemērotiem līdzekļiem, kā arī ideālā variantā jāveic sejas vingrošana.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas