Virtuālā realitātē piedāvā 200 metru augstumā izglābt mazu kaķēnu

0 komentāri

Asu izjūtu cienītājiem izveidota jauna eksperimentāla simulācijas spēle. Baisos un reālistiskos apstākļos – uz šauras laipiņas 60 stāvu augstumā – var pārbaudīt savu izturību pret bailēm no augstuma.

Cilvēki balansē uz šauras koka laipiņas, cenšoties noturēt līdzsvaru – skats no malas varētu šķist ļoti komisks un veicamais uzdevums vienkāršs, taču simulācijas dalībniekiem ir saspringtas sejas izteiksmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņiem ir atbildīgs uzdevums – no augstceltnes 200 metru augstumā jāizglābj mazs kaķēns, kurš izkāpis pa logu un lavierē pa palodzi. Lai gan situācija nav īsta, datortehniķi izstrādājuši ļoti dzīvīgu simulāciju spēli, kas tās dalībniekos ievieš patiesas bailes.

Spēlētāji aprīkoti ar speciālām ierīcēm – virtuālās realitātes brillēm, ķiverēm, cimdiem un apaviem. Lai izvairītos no iespējamiem savainojumiem, pagaidām spēles testēšana notiek izpētes centrā eksperimentālos apstākļos profesionāļu uzraudzībā.

Ne velti spēlei dots nosaukums Baiļu no augstuma šovs, kas izklaidē skatītājus, bet šausmina spēlētājus. Šī ir tikai viena no japāņu simulāciju ražošanas kompānijas izstrādātajām spēlēm. Drīzumā lietotājiem piedāvās spēles, kurās varēs cīnīties ar lielizmēra robotiem un arī, kā sola simulāciju veidotāji, piedzīvot īstas šausmas virtuālā slimnīcā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas