Vīrs savu ādu pēc nāves ziedos muzejam

0 komentāri

Atvaļinājies skolotājs no Sidnejas savu ādu pēc nāves grasās ziedot Austrālijas Nacionālajai galerijai. Vīrieša ķermeni pilnībā klāj tetovējumi. Pirmais tintes meistardarbs tika iegūts 42 gadu vecumā, aizsākot savu tetovējumu atkarību.

“Kāpēc es vēlos to darīt, es nezinu. Varbūt tāpēc, ka dziļi sirdī esmu izklaidētājs. Es tiešām nezinu,” saka bijušais skolotājs Džefs Ostlings.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd māksla nav ietverama tikai gleznās un statujās. Tā ir ieņēmusi jaunu formu. Daudzus tetovētos ķermeņus var uzskatīt par mākslas darbiem, jo tie ir unikāli un to izstrāde aizņem vairākas stundas.

“Tetovējumu var vērtēt kā diezgan interesantu mākslas formu. Mūsdienās tā ir radījusi atjaunotu interesi par mākslu vispār,” akcentē augstskolas pasniedzēja Džemma Andžela.

Džefs ir pirmais cilvēks Austrālijā un, iespējams, pat pasaulē, kurš savu ādu ziedos mākslas muzejam kā apskates objektu.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas