Vīrietis uz rokām gadā noada aptuveni 100 šalles

1 komentārs

Savam dzimuma neparastu hobiju – adīšanu uz rokām – izraudzījies Eduards Krūmiņš. Viņš gada laikā šādā veidā darina aptuveni 100 šalles, ko ar firmas zīmi – 100 vīrieša roku darbu – tirgo.

Nebrīnieties, ja, atverot durvis uz Eduarda Krūmiņa kabinetu, jūs sagaidīs zem galda virpuļojošs dzijas kamols! Rokas taču brīvos brīžos brīvas, un tās var mierīgi darbināt, bet pie tā, ka čalis par hobiju izvēlējies adīšanu, vainīgs zvaigžņu stāvoklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šūpulī ielikto knibināšanos Eduards sācis 7 gadu vecumā, protams, ar mammas, kura ir audēja, palīdzību. Zīmīgi, ka viņš nekad nav adījis uz adatām. Eduarda palīgi adīšanā ir tikai paša ķermeņa daļas.

Vairāk skaties videosižetā!

1 komentārs

TOP komentāri

  • LILI
    0

    LILI

    Vai tad ada uz rokām (uz kājām), es adu ar rokām.

    21.12.2014 09:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas