Vinila fane uz sejas uzglezno 11 leģendāru albumu vāciņu dizainus

0 komentāri

Record Store Day jeb starptautiskā neatkarīgo mūzikas veikalu diena iedvesmojusi britu mākslinieci Natāliju Šārpu (Natalie Sharp) 11 leģendāru albumu dizainus pārvērst detalizētos gleznojumos uz sejas.

Pēc pērn veiksmīgi aizvadītās Mūzikas veikalu dienas māksliniece nolēma atkal sevi apgleznot. No iepriekš plānotajām 40 albumu vāciņu versijām zīmējumos uz ķermeņa īstenojušies 11. Katra mākslas darba tapšana aizņēmusi apmēram 8 stundas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Māksliniece atzīst, ka vislielākās grūtības sagādājis Maika Oldfīlda albuma Tubular bells vāciņš. “Gleznojot sudraba zvana taisnās līnijas, kas šķērso manu seju, man vajadzēja izmantot palielināmo spoguli. Savukārt King Crimson un Pītera Geibriela albumu vāciņu uzkrāsošana uz sejas bija absolūts prieks, jo tie ir ļoti gleznieciski,” atzīst Natālija.

Interesanti, ka, kamēr tapuši gleznojumi, māksliniece albumiem pievērsusies arī audiāli, tos klausoties no sākuma līdz beigām.

Ar mākslinieces laipnu atļauju esam publicējuši viņas brīnišķīgā veikuma fotogrāfijas.

Plašāk ar Natālijas Šārpas veikumu vari iepazīties viņas mājaslapā nataliesharp.co.uk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas