Vilzēnu ”puķu puikas” piepildījuši sen lolotu sapni

16 komentāri

Cilvēki bieži daudz runā, bet maz dara. Šajā stāstā varoņi dara un runā par viņiem. Ar apbrīnu un patiesu cieņu var iedvesmoties no šī stāsta galvenajiem varoņiem – diviem maziem zēniem, kuri ceļa malā tirgo omes dārziņā izlolotās puķes, lai varētu sev iegādāties nepieciešamās lietas. Viņi nelūdz un neprasa, bet gan godprātīgi strādā, lai sasniegtu savu mērķi – apziņa par darbu un vērtībām ir tā, ko bērnam iemāca ģimenē.

17. jūnijā sociālajā vietnē Facebook Liene Krastiņa publicēja bildi ar stāstu par puikām. Braucot uz laukiem, ceļa posmā Aloja–Matīši, pie Vilzēniem, Liene pa logu ieraudzīja divus mazus zēnus tirgojam ziedus. ”Puikas, kuri neskraida un nemet akmeņus logā, kuri neiet un nezog zemenes no sveša dārza, bet godīgi tirgo puķītes,” raksta Liene. Šī vienkāršā patiesība uzrunāja daudzus, jo tajā bija jaušams naivais skaistums un reti sastopamais tīrais cilvēcīgums. Tas aizvēlās kā sniega bumba, sasniedzot vairāk nekā 12 tūkstošus šēru un miljoniem laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašlaik visa Eiropa un liela daļa pasaules griežas ap futbolu. Kāds pačukstēja, ka viens no brāļiem ir ne tikai kaislīgs futbola fans, bet arī talantīgs spēlētājs. Lai šo ceļu mazajam censonim padarītu vieglāku, veikals Sporta bode atsaucās aicinājumam un nodrošināja abus brāļus ar sporta apaviem un apģērbiem.

Foto

”Ome jau nopirka man futbola bumbu, tik tā neesot īstā, bet spēlēt jau var,” teicis vecākais no brāļiem. Uz lūgumu atbalstīt un iedvesmot topošo futbola zvaigzni atsaucās arī futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš ar lielāko prieku sagādāja puikam visīstāko futbola bumbu ar savu parakstu. Puikas dāvanās saņēmuši arī Idea Group sagādātos velosipēdus.

Lūk, kā izauga maza ideja par lielu realitāti – viss sākās ar ticību, tad ar maziem soļiem, kam noticēja citi, bet tam sekoja iedvesma un pārliecība – visa pasaule sadosies rokās, ja pamatā būs īstas vērtības un paša darba spars.

Video

16 komentāri

TOP komentāri

 • Liene
  +15

  Liene

  Tas iedvesmo un aizkustina! Diviem maziem puikām šī būs bijusi neaizmirstama vasara!

  30.06.2016 13:02

 • zinātājs
  +12

  zinātājs

  patiesībā, puikām velosipēdi bija arī ļoti nepieciešami kā pārvietošanās līdzekļi laukos, jo pirms tam ome viena pati viņus izvadāja uz pulciņiem ar vienu savu velosipēdu! riktīgs prieks, ka ir dzirdīgas ausis – arī velo veikals "Veloprofs" vienu no velosipēdiem uzdāvināja, vienu sagādāja IDEA Group kolektīvs :)

  30.06.2016 16:08

 • jauki
  +10

  jauki

  Viena no jaukākajām un mīļākajām lietām ko pēdējā laikā esmu redzējis. Forši puikas un fantastiski cilvēki mums visapkārt. Priecājamies par labiem cilvēkiem un ignorējam sliktos!

  30.06.2016 15:57

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas