VIDEO: Zirggalvji izdod ”besīgu” dziesmu par skolu

0 komentāri

Ansamblis Horsemen jeb Zirggalvji nepaguruši turpina ”ražot” dziesmas par aktuālajām lietām. Nu Latvijas skolēniem, studentiem un skolotājiem tiek veltīta jauna dziesma par aktuālu tēmu – Skola.

Skolas tēma šobrīd ir ļoti aktuāla, jo daudzi pat nepamanīja, kur tā vasara pagāja, kad atkal jādodas uz skolu, tāpēc ansamblim Horsemen radās ideja dziesmai #Skola Dziesma ir ar mazliet ironisku piesitienu, kā izpaužas skolēnu “besis”, kad no rīta agri jāceļas un jāiet uz skolu!

“Skolas vecuma bērniem ir grūti saprast, kādēļ izglītība ir nepieciešama, un tādēļ viņiem bieži uznāk “besis”, ar ko grūti cīnīties. Protams, arī vairums skolēniem šķiet, ka uz skolu dodas vecāku vai skolotāju dēļ, lai atzīmētos, ka ir bijis – bet reāli jau tie ir tie cilvēki, kas neļauj noiet no ceļa tādā vecumā, un grib, lai iegūst izglītību ar ko konkurēt darba tirgū,” dziesmas ideju pamato Horsemen.

Mūziķi nekāda gadījumā nerekomendē darīt videoklipā redzamās lietas, jo tam ir tikai izklaidējoša nozīme, par ko var pasmieties, kad ir pārgājis “besis”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas