VIDEO: vīrietis pavada nedēļu divgadīgā prinča Džordža drēbēs

0 komentāri

Lielbritānijas žurnālists Maks Noblohs veicis neparastu eksperimentu – viņš nedēļu pavadījis, tērpies tieši tādā pašā apģērbā, kādu valkā Kembridžas hercoga un hercogienes dēls, princis Džordžs.

Džordžu kā paraugu, kuram līdzināties, žurnālists izvēlējās uzzinot, ka divus gadus vecais puisēns iekļuvis visstilīgāko vīriešu sarakstā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

23 gadus vecais žurnālists bērna drēbēs staigāja pa Ņujorkas ielām un vēroja apkārtējo reakciju. Eksperimenta gaitā viņš uzņēma arī nelielu video, kas ir iemantojis lielu popularitāti internetā.

Žurnālists stāsta, ka tikai vienreiz visas nedēļas laikā kāds garāmgājējs viņam pienācis un apjautājies, kādēļ viņš ir saģērbies tik neatbilstoši laikapstākļiem.

Fotogrāfijās skaties, kādus tērpus valkā viens no stilīgākajiem vīriešiem!

Neparasto eksperimentu skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas