VIDEO: vīriešu mantība un lepnums brīžiem mēdz sagādāt lielas sāpes

0 komentāri

Tiem, kam dzīslās plūst karstas asinis, saprot un zina, ka mierā ilgu laiku nosēdēt ir ļoti, ļoti grūti. Tādu uz mūsu planētas, ticiet vai nē, galīgi netrūkst, tieši tāpēc arī YouTube vietnes giganti FailArmy ir izveidojuši atskatu uz nepatīkamākajiem un sāpīgākajiem piezemējumiem, kurā vīriešu kārtas pārstāvji tā kārtīgi atsit savas “mantības”. Taču jāatzīst – sākumā traki, bet, kad skaties video, pēc tam gan jau ar visiem pārējiem kopā smejas arī pats cietušais. :)

Kritieni uz metāla stieņiem ar slēpēm, skrituļdēli vai riteni; ne pārāk pārdomāts lēciens pāri baseinam vai vienkārši neaprēķināts sitiem ar futbola bumbu – tas viss, dārgie vīrieši, var beigties ļoti, ļoti slikti. Nu, vai vismaz sāpīgi. Video vietnes YouTube “feilu” giganti FailArmy izveidojuši īpašu sakopojumu ar nosaukumu Nutcrakcker jeb riekstlauzis. Paskaidrojumi, domājams šeit ir lieki…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas