VIDEO: Viņas melo labāk zvaigzne Lauris Dzelzītis ar Intaru Rešetinu stāsta anekdoti par “olām”

0 komentāri

Pirms pāris gadiem televīzijā tika raidīts ļoti populārs šovs ar nosaukumu Karaliskais anekdošu turnīrs, kurā parādīt savu prasmi stāstīt jau, iespējams, iepriekš dzirdētus jokus tika dota pašmāju zināmākajiem aktieriem. Vienā no uznācieniem piedalījās arī seriāla Viņas melo labāk aktieris Lauris Dzelzītis un Intars Rešetins.

Sociālajā vietnē Facebook pirms kāda laika tika izveidota grupa Tikai labākais internetā, kurā katru dienu tiek publicēti kādi sen aizmirsti video no seniem televīzijas arhīviem vai kāda cita “pērle”, kas parasti momentāni kļūst par pašmāju interneta hitu. Tas izdevies arī visai parupjai anekdotei, kuru stāsta Lauris Dzelzītis un Intars Rešetins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

Par darbu Rīgas domē! :D

Posted by Tikai Labākais Internetā on Monday, November 30, 2015

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas