VIDEO: Valters Krauze un Jana Duļevska ļoti emocionāli reaģē uz virtuālo realitāti!

0 komentāri

Bez Tabu Dzīves raibumu viens no vadītājiem Ērikam Palkavniekam jau kopš bērnības ir nepiepildīts sapnis – braukāt pa amerikāņu kalniņiem, un tie beidzot ir nonākuši pie viņa (tieši tā, un nevis otrādi!). Pietiek aiziet uz Kino Citadeli, kur to var izbaudīt diezgan interesantā veidā.

“Pietiek atnākt uz kinoteātri, uzvilkt brilles, un Tu pilnībā esi tajā visā iekšā,” stāsta Gostation operators Edgars Tuskēns. Un tieši tā arī notika – ar vienu briļļu uzvilkšanas kustību Palkavnieks nonāca amerikāņu kalniņu virtuālajā realitātē. Sajūtas no malas izskatījās iespaidīgas. Taču ko par šādu piedzīvojumu teiktu kāds ļoti saskanīgs pāris – šova Es mīlu Tevi, Latvija! komandas kapteiņi, Jana Duļevska un Valters Krauze!?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krauze atzīst, ka ir reiz braucis ar amerikāņu kalniņiem, un pavisam noteikti gribētu to atkārtot. Un tas arī notika, kā arī izvizināta tika Duļevska. Kādas bija viņu emocijas, skaties Bez Tabu Dzīves smalkumu sižetā!

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas