VIDEO: valis sporta zālē? Nē! 3D, kam grūti noticēt!

0 komentāri

3D filmas un video vairs nav nekāds retums – tās iespējams noskatīties ne vien kinoteātros, bet nu jau arī pašu mājās. Tomēr joprojām eksistē 3D grafiķi, kas prot pārsteigt!

Uzņēmumā Magic Leap strādā īpaši talantīgi darbinieki, kuri regulāri pārsteidz interneta lietotājus ar saviem jaunākajiem projektiem, kas, neraugoties uz tehnoloģijām pārbagāto ikdienu, ir visai iespaidīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā, lūk, nesen uzņēmuma darbinieki viesojās kādā skolā, kuras sporta zālē prezentēja vien pāris sekunžu garu, bet elpu aizraujošu 3D video.

FOTO

VIDEO

3D Magic, Thanks Magic Leap

Posted by GI Gadgets on piektdiena, 2015. gada 23. oktobris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas