VIDEO: trīsdesmitgadniece ļaujas kailfoto sesijai visas Latvijas acu priekšā

7 komentāri

”Svarīgi, lai tu pati justos pārliecinoši, lai tu nebaidītos,” Dainu (33), kura apņēmusies sevi izaicināt kailfoto sesijai, iedrošina fotogrāfs Toms Norde.

Daina Auziņa, 33 gadus veca, neprecējusies rīdziniece. No drauga izšķīrusies maijā. Mīlot sevi, Daina ir gatava sevi izaicināt un piedalīties kailfoto sesijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kailfoto sesija sākas ar iesildīšanos. Kad tā galā, klāt mirklis, no kura Daina baidījusies visvairāk, – izģērbšanās. Fotogrāfs modelei gan ierāda veiksmīgākās pozas, gan uzmundrina. Laiks lido vēja spārniem, un pēc divām stundām kailfoto sesiju Daina sauc par izgaršotu.

”Pirmais, otrais kadrs – saspringts, pēc tam jau tu saproti, atveries un jau tā kā baudi to procesu. Tas bija aizraujoši,” atzīst Daina.

Modelei priekšā vēl viens gaidpilns brīdis, jo pie darba ķeras foto izgatavošanas meistari, un tas ir darbs ar baltiem cimdiem. Arī papīrs, uz kura turpmāk rotāsies Daina, ir īpašs; tiek solīts, ka bildei būs vismaz 50 gadu mūžs. Daina savu kailfoto apņēmusies likt pie sienas.

Vairāk skaties video!

7 komentāri

TOP komentāri

 • Dace
  +1

  Dace

  Super :)

  06.09.2015 14:04

 • Andrejs
  0

  Andrejs

  Labāk lai šādi skata, nevis pa kluso porņuki. Bērns no mazotnes ir jāmāca, ka civēka ķermenis ir skaists. TABU sen vairs nelīdz... vecākiem jāpaliek gudrākiem audzināšanā.

  06.09.2016 12:40

 • Inta G Waylett
  0

  Inta G Waylett

  ja godiigi es taadas sessijas bildeeju 3 vienaa nedeeljaa, bet es nedziivoju Latvijaa..:) malacis Daina ka uzdriiksteejies

  07.09.2015 06:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas