VIDEO: tā pensionāres cīnās ar garlaicību Itālijā

0 komentāri

Kamēr Latvijas pensionāri testē valsts iestāžu pacietību un cenšas uzstādīt Ginesa rekordu rindās slimnīcās, citviet Eiropā pensionāri savu ikdienu aizvada krietni vien patīkamāk.

”Atzīsim, viņas ir veiklākas nekā mēs, divdesmitgadnieces,” vēsta komentāri pie video, kurā četras itāliešu tantiņas nolēmušas no jauna izmēģināt spēkus lēkšanā ar lecamauklu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Un viņām pat nav kājās Nike!” izbrīnu pauž jaunieši. Un tiesa vien ir – pensionāres ne vien lecamauklas vietā uzmanto veļas striķi, bet nodarbi brīvi veic svārkos un sandalēs.

FOTO

VIDEO

Signore di una certa età e a una certa maniera saltano con la corda.

Posted by Paolo Ruffini on otrdiena, 2014. gada 29. jūlijs

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas