VIDEO: sociālajos tīklos lielu popularitāti ieguvis kādas britu meitenes stāstījums par Latviju

1 komentārs

Lai gan video publicēts gandrīz pirms trim mēnešiem, 2015. gada 2. decembrī, pamazām, pamazām šīs britu meitenes nelielais atstāstījums par to, kas ir mūsu valsts, gan sociālajos tīklos, gan arī video vietnē YouTube iegūst lielu popularitāti.

“Šis video ir par valsti ar nosaukumu Latvija un cilvēkiem, kas dzīvo tajā!” meitene vārdā Viktorija Fleimele stāsta šā video aprakstā. “Ceru, ka iemācījāties ko vairāk par šo valsti un tās iedzīvotājiem!” Viņai pasaulē populārākajā video vietnē ir vairāk nekā 72 tūkstoši abonentu, un viņas pamata temati ir par pasaules valstīm. Gandrīz katrs ir sasniedzis 50 tūkstošus skatījumu, bet liela daļa pārsnieguši 100 tūkstošu atzīmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ko viņa saka par mums!? Noskaties video!

Video

Foto: Kolkasrags un Ķemeru purvs

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas