VIDEO: seriālu Viņas melo labāk un UgunsGrēks zvaigznes atzīstas mīlestībā grupai Līvi

0 komentāri

Dailes teātra un Latvijas Nacionālā teātra aktrišu kolektīva dalībnieces Dita Lūriņa, Ērika Eglija un Zane Dombrovska sadarbībā ar Džulianu, kuru esam pirmajās divās sezonas pieraduši redzēt pie šova Es mīlu Tevi, Latvija! taustiņiem, radījušas īpašu grupas Līvi dziesmas aranžiju.

“Šī ir savdabīga atzīšanās mīlestībā grupai Līvi,” lakoniski teikts video aprakstā, kurā rakstīts, ka šīs aranžijas autors ir jau pieminētais Džulians un Latvijas Nacionālā teātra aktrise Zane Dombrovska. Video redzams, kā viņa, Dita Lūriņa un Ērika Eglija izpilda vienu no populārākajiem leģendārās rokgrupas skaņdarbiem Es karājos tavā bizē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Atgādināsim, ka Eglija šīs vasaras seriāla Viņas melo labāk sezonā būs viena no galvenajām varonēm, jo gan Inita Sondore (ex-Dzelme), gan arī Alise Polačenko ir pametušas filmēšanas komandu dažādu apstākļu dēļ. Viņa atveidos Simonu, kura iepriekšējās sezonas izskaņā bija advokātam Kārlim pie rokas, bet vai tā būs arī jaunākajās sērijās? To noskaidro jau no 23. maija kanālā TV3 un video vietnē TVPlay darbadienu vakaros (no pirmdienas līdz ceturtdienai) plkst. 20:20.

Foto: Viņas melo labāk filmēšanas laukums

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas