VIDEO: Positivus telšu pilsētiņu jau pirmajās minūtēs “ieņēmuši” vairāki simti apmeklētāju

0 komentāri

Salacgrīvā šodien sākas vērienīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā Positivus, kurp arī šogad dosies daudzi tūkstoši cilvēku. Jau vakar atvērta Positivus telšu pilsētiņa, un pirmajās 20 minūtēs tur ieradušies vairāki mūzikas draugi.

Positivus teritorijas vārti tiks vērti vaļā plkst. 12.00, bet festivāla atklājējgrupa uz skatuves kāps plkst. 14.00. Positivus festivāla ”tēvs” Ģirts Majors piecas stundas pirms vārtu vēršanas atzīst, ka festivāla atklāšanu nevar vien sagaidīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagaidām grūti prognozēt, vai tiks pārspēti iepriekšējo gadu Positivus apmeklējuma rekordi, jo ļoti daudz biļešu tiek pirkts tieši pēdējās dienās. ”Viss rāda, ka būs tas pat apmeklējuma skaits, kas bija pagājušajā gadā, tie ir 30 tūkst. cilvēku,” norāda Ģ. Majors.

”Positivus, kāds tas ir šobrīd, nekad nepiestāvēs kā ļoti liels festivāls. Šis tomēr ir vidēja izmēra festivāls. Šajā vietā tāds, kāds tas ir uzbūvēts, tas ir pats piemērotākais skaits, kurā cilvēki var justies ērti un visu izbaudīt,” akcentē Positivus rīkotājs.

Seko līdzi foršākajai reportāžai no Positivus!

Par notikumiem, ko Positivus festivālā varēs baudīt līdzās mūzikai, uzzini video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas