VIDEO: Positivus telšu pilsētiņu jau pirmajās minūtēs “ieņēmuši” vairāki simti apmeklētāju

0 komentāri

Salacgrīvā šodien sākas vērienīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā Positivus, kurp arī šogad dosies daudzi tūkstoši cilvēku. Jau vakar atvērta Positivus telšu pilsētiņa, un pirmajās 20 minūtēs tur ieradušies vairāki mūzikas draugi.

Positivus teritorijas vārti tiks vērti vaļā plkst. 12.00, bet festivāla atklājējgrupa uz skatuves kāps plkst. 14.00. Positivus festivāla ”tēvs” Ģirts Majors piecas stundas pirms vārtu vēršanas atzīst, ka festivāla atklāšanu nevar vien sagaidīt.

Pagaidām grūti prognozēt, vai tiks pārspēti iepriekšējo gadu Positivus apmeklējuma rekordi, jo ļoti daudz biļešu tiek pirkts tieši pēdējās dienās. ”Viss rāda, ka būs tas pat apmeklējuma skaits, kas bija pagājušajā gadā, tie ir 30 tūkst. cilvēku,” norāda Ģ. Majors.

”Positivus, kāds tas ir šobrīd, nekad nepiestāvēs kā ļoti liels festivāls. Šis tomēr ir vidēja izmēra festivāls. Šajā vietā tāds, kāds tas ir uzbūvēts, tas ir pats piemērotākais skaits, kurā cilvēki var justies ērti un visu izbaudīt,” akcentē Positivus rīkotājs.

Seko līdzi foršākajai reportāžai no Positivus!

Par notikumiem, ko Positivus festivālā varēs baudīt līdzās mūzikai, uzzini video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas