VIDEO: pensionāre izlec ar izpletni no 3 km augstuma

0 komentāri

Nesen portāla Skaties.lv lasītājus un raidījuma Bez Tabu skatītājus aicinājām padalīties ar mums, kā viņi vēlētos sevi izaicināt. Viena no konkursa uzvarētājām – Dainas kundze – nu gatava izlēkt ar izpletni.

Tā kā Latvijā tandēmā ar izpletni nav iespējams nolēkt, Bez Tabu vadītājs Ēriks Palkavnieks kopā ar Ilzes kundzi dodas uz brālīgo Lietuvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms lēkt ar izpletni, ir jānokārto dažas formalitātes. Kad tas izdarīts, nākamais posms ir atbilstoša apģērba uzvilkšana. Pēc tam tiek vilkti drošības stiprinājumi. Lai arī lēciens notiek tandēmā ar instruktoru, pirms tam nepieciešams iziet īsu instruktāžas kursu.

Pacelšanās ar lidmašīnu notiek apmēram 3 km augstumā, no kurienes sekos arī lēciens. Sākumā – apmēram pusminūti ilgs brīvais kritiens ar ātrumu 200 km/h, kam sekos nosēšanās.

”Man ausis ir aizkritušas, es neko nedzirdu, bet tas ir super!” priecājas Ēriks. Arī Ilzei šis bijis viens no labākajiem piedzīvojumiem dzīvē.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas