VIDEO: Oskars Lepers ved laukā no pacietības Kino Citadele apmeklētājus

4 komentāri

Šodien saspringtā, bet, pateicoties dažiem personāžiem, visai jestrā gaisotnē tika aizvadīta Kino Citadeles dzimšanas diena. Kas notiek, ja par biļešu pārbaudītāju strādā LNT Brokastu žurnālists un viens no radio Star FM ētera balsīm Oskars Lepers?

Ja iesākumā viņš kādu nabaga jaunieti gandrīz izģērba, jo biļešu “pīkstināmais”, redz, uzrādījis, ka viņam kaut kas slēpjas zem bikšu staras, tad beigu beigās Lepers divām jaunietēm lika pārbaudīt visas popkorna garšvielas, jo viena no tām bijusi veca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Ja vēlaties jautri uzsākt savu piektdienas vakaru vai tieši pretēji – noslēgt darba nedēļu, šis materiāls būs kā radīts tieši tev! :)

VIDEO

4 komentāri

TOP komentāri

 • ES
  +1

  ES

  Kas tas par stilu-ved laukā no pacietibas?Virsrakstos jau nu būtu jāraksta latviešu valodā.

  31.10.2015 14:02

 • Ok
  0

  Ok

  Es noteikti tik mierīga nepaliktu, ja par mani tik atklāti ņirgātos, vienalga, kas viņš tāds būtu.

  15.11.2015 17:25

 • Krievs
  0

  Krievs

  Atslēdz Adblock :)

  31.10.2015 12:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas