Video: No kurinātāja un traktorista par ticīgu koktēlnieku

0 komentāri

Koktēlnieka Jura Audzijoņa sēta Jūras Vecumnieku pagastā sola gan sakrālu piedzīvojumu, gan mirklīgu pamošanos tīri praktiski, gan neaizmirstamas kāzu svinības.

”Es agrāk nebiju ticīgs cilvēks un figūras neveidoju. Es melnos darbus darīju – traktorists, kurinātājs biju. Bet 20 gadus atpakaļ es redzēju – Dieva priekšā nemānos – zeltītus saules starus. Man bija uz īsu mirkli apstājusies sirds, guļu un no kaut kurienes stari nāk. Jutu kā strāvu – čik, un kaut kādi spēki atgrieza. Tad es sāku ticēt Dievam un veidot figūras,” pieredzes stāstu atklāj koktēlnieks Juris Audzijonis, kurš savas mājas pagalmā iekopis krāšņu koka skulptūru dārzu, kas atvērts ikvienam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl Juris atklāj piedošanas spēku. ”Ja kādreiz sastrīdas, labāk piedot. Nebendējiet veselību, jo dvēselīte noderēs Viņāsaulē.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas