VIDEO: neoficiālā pirmā festivāla nakts aizvadīta – kāpēc cilvēki uz Positivus brauc dienu iepriekš?

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 komentāri

Jūlija vidus Latvijā jau devīto reizi iezīmējis nu jau neatņemamu sastāvdaļu daudzu cilvēku dzīvē, jo sācies lielākais Baltijas mūzikas un mākslas festivāls Positivus. Neatkarīgi no tā, ka pirmajā vakarā nekāda programma netika piedāvāta, Salacgrīvā ieradušies jau vairāki tūkstoši pirmie festivāla apmeklētāji.

Positivus telšu pilsētiņa jau dienu iepriekš atgādina pieklājīga Latvijas miesta izmērus, kas tikai lieku reizi pierāda, cik gaidīts ir šis pasākums. Lai gan koncerti un dažāda veida izklaides sāksies tikai šodien, pirmie apmeklētāji diezgan veiksmīgi izklaidēja sevi paši: tika atkorķēti pirmie dzērieni, spēlēta bumba un daudzviet bija dzirdama skaļa mūzika.

FOTO

Portāls Skaties.lv devās izpētē, cenšoties noskaidrot, kāpēc cilvēki uz pasākumu ierodas tik agri. Atbildes ne ar ko nepārsteidza, jo, pēc viņu domām, atbraucot dienu ātrāk, var vēl labāk izbaudīt festivāla atmosfēru, kā arī kārtīgi “iesildīties” pasākumam. Kāds dāņu pāris pat atbraucis uz Salacgrīvu ar velosipēdiem, savu ceļu sākot no Viļņas, bet pēcāk dodoties Tallinas virzienā, kur viņus gaida lidmašīna mājup. Savukārt ir arī tādi apmeklētāji, kuri ieradušies stāvlaukumā pagaidām gan bez biļetēm, bet ar optimismu un cerīgu skatu nākotnē, ka ar laiku “gan jau kaut ko sarunās”. Starp citu, pie viņiem ir iespēja arī apgriezt matus, ja visā automašīnu gūzmā izdodas viņus atrast.

VIDEO

Kā jau pēdējo gados ierasts, apkārt ļoti daudz dzirdama igauņu valoda, kas nozīmē, arī šovasar Positivus festivāls savās pļavās izmitinās tūkstošiem ziemeļu kaimiņu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas