VIDEO: ne tikai Krievijā, bet arī Rīgā satiksme mēdz būt “krimināla”

0 komentāri

Atklātībā nonācis video, kur kāds vadītājs iemūžinājis trakākos atgadījumus Rīgas ielās, nofilmējot tos ar savu video reģistratoru. Kā vēsta YouTube materiāla nosaukums – “Uz Latvijas ceļiem braucam kā Indijā!” -, var uzreiz noprast, ka tas nebūs tālu no patiesības…

Jau esam pieraduši, ka internetā ik nedēļas parādās smieklīgi, bet vienlaikus arī šausminoši video, kas ierakstīti ar speciāliem reģistratoriem, kuri pēdējo gadu laikā kļuvuši īpaši populāri Krievijā, ņemot vērā lielā kaimiņa satiksmes negadījumu skaitu uz ceļiem. Taču tagad mums ir iespēja paskatīties, kāda ir pašmāju galvaspilsētas autovadītāju ikdiena uz Rīgas ceļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Kā teikts šā video aprakstā, ko nopublicējis lietotājs Oskars, “nepretendēju uz šā video autortiesībām. Video pārpublicēts no Agra Martinsona Facebooka profila”.

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas