VIDEO: latviešu karavīrs dziesmā vēršas pret seksuālo vardarbību

3 komentāri

Nacionālo bruņoto spēku karavīrs Intars Logins un dziedātāja Vlada Ivanovska laiduši klajā video dziesmai Rētas, kas nedzīst. Caur mūziku duets vēršas pret vardarbību pret sievietēm un bērniem.

Skaņdarba vēstījums ir protests pret cilvēkiem, kuri savas seksuālās iegribas vērš pret bērniem un sievietēm.

“Videoklipa sižetā mākslinieciski tiek atainots, kā varmāka izvēlas savu upuri – kādu meiteni, kura vienkārši iet garām. Vēl sižetā atainots kāds blakus esošs spēks, kas līdz pat pēdējam brīdim neiejaucas notikumos, lai tādā veidā ļautu uzbrucējam pašam apstāties un nedarīt to, ko viņš ir iecerējis.

Kad tas tomēr nenotiek, tad blakus esošais tēls iejaucas un liek varmākam atbildēt par savu rīcību…,” par videoklipu stāsta Intars Logins.

Ar šo skaņdarbu duets aicina vecākus vairāk uzmanīt savus bērnus, kā arī sievietēm neuzticēties nepazīstamiem tipiem.

Skaties video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • nikola
  0

  nikola

  Šis videoklips ir filmēts Baldones novada sanitorijā

  11.10.2015 19:16

 • sintija
  0

  sintija

  Dziesma un vidino ir idijāla man ļoti patīk un es arī uzskatu ka šadi cilvēķi ir drausmīģi un vini nau pelnijuši dzīvot uz šīs pasaules

  18.09.2015 15:38

 • Nigdick
  0

  Nigdick

  Bd ftw

  17.09.2015 15:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas