VIDEO: latviešu gaumīgais humors kļuvis par Lietuvas interneta hitu

0 komentāri

Saujiņa latviešu pirms kāda laika uzfilmējuši materiālu, kurā gaumīgi tiek “iesmiets” par slēptajām kamerām un to, cik bieži vien tie joki parastajam cilvēkam ir kaitinoši, bet joks kopumā – bezjēdzīgs.

Interesanti, ka šis video ievietots kāda lietuviešu YouTube vietnes profilā, slēpjoties zem nosaukuma Absurdo Humoras, turklāt tas no pagājušā gada jūlija sakrājis jau vairāk nekā 1 miljonu (!) skatījumu. Savukārt sociālajā tīklā Facebook tas arī ievietots kādā mūsu dienvidu kaimiņu humora lapā (ar tādu pašu nosaukumu – Absurdo Humoras), kur tas skatīts gandrīz pusmiljonu reižu. Un ne velti, jo šī lapa sakrājusi gandrīz 70 tūkstošus sekotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Materiālā krietni pārspīlētā formā redzams, kā mūsdienās, veidojot “prenkus” jeb izjokošanas ielās, to ideju autori neapzinās, ka nereti viņi cilvēkam var sabojāt dienu, nevis to uzlabot. Vairāk turpmākajā video!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas