VIDEO: latvieša joks iekļuvis pasaulslavenajā Jimmy Fallon šovā

0 komentāri

Kādam tas varētu šķist kas ierasts un nebūt ne uzmanības cienīgs, tomēr tas nemaina faktu, ka mums, latviešiem, patīk palepoties ar saviem sasniegumiem pasaules mērogā, pat ja tie ir niecīgi.

Tā, lūk, pavisam nesen pasaulslavenajā amerikāņu sarunu šovā The Tonight Show Starring Jimmy Fallon iekļuvis latvieša Edmunda Kalniņa novērojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šova vadītājs Džimijs Fallons bija palūdzis saviem skatītājiem iesūtīt dažādus neparastus un smieklīgus novērojumus sludinājumos, reklāmas piedāvājumos un citviet. Tā, lūk, Edmunds novērojis, ka viens no izrādes Sniegbaltīte un septiņi rūķīši tēliem stipri līdzinoties Fallonam.

Lai par to pārliecinātos, šova vadītājs pielaikoja kostīmu. Rezultāts – pārsteidzošs!

Foto

Video

Foto: Liepājas teātra izrāde izpelnās pasaules slavu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas