VIDEO: kas notiek, ja mazai meitenītei iedod vadīt smago kravas automašīnu

1 komentārs

Pēdējā laikā no visiem auto ražotāju gigantiem tieši Volvo reklāmas ir vienas no iespaidīgākajām. Pirms dažiem gadiem bija Žans Klods van Damme, šoreiz tā ir maza meitenīte, kurai dots uzdevums ar tālvadības pulti stūrēt milzīgu kravas automobili.

Pirmkārt, daudziem jau varētu būt pārsteigums, ka ir iespējams tādu milzi vadīt, nesēžot vadītāja kabīnē. Otrkārt, to var darīt arī četrgadīga meitenīte vārdā Sofija. Protams, uz ceļa neviens šādu “monstru” pagaidām vēl nelaidīs, un arī video redzamais laukums, ko akcentēja arī paši video autori, ir drošs, un mazā Sofija atradās drošā attālumā no “būvlaukuma”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Santińa
    0

    Santińa

    Super!!!

    04.12.2015 20:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas