VIDEO: kas ir viena no visu laiku sliktākajām videospēlēm vēsturē?

0 komentāri

Ir maz cilvēku, kuri nekad neko nav dzirdējuši par nerimstošo cīnītāju un slikto vīru slaktētāju Rembo. Šīs filmas patīk tik daudziem arī tāpēc, ka tā galveno lomu spēlē neviens cits kā leģendārais Silvestrs Stalone. Cik lieliska filma, tik skumja videospēle…

Labas Rembo spēļu versijas ir ļoti maz, un lielākā daļa no tām ir izdotas tikai vecajām konsolēm, kā, piemēram, Sega vai Nintendo, nevis datoriem. Taču pirms diviem gadiem tāda iznāca, un visi cerēja, ka tas būs kaut kas izcils un ka šī pirmā personas šaudīšanās līdzināsies Call of Duty, bet… Un šajā brīdī raidījumā GameFace izskanēja smiekli. Kāpēc? To noskaidro zemāk atrodamajā videomateriālā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas