VIDEO: kā vīrieši uz pludmali ģērbās 1915. gadā, 60. gados un mūsdienās?

0 komentāri

Pēdējā laikā jau ierasts, ka tiek veidoti šādi video – sieviešu stils, korejiešu mode, armijas formas utt. Tagad kārta pienākusi arī vīriešu pludmales/peldbaseina modei, kā tad viņu ietērps attīstījies cauri gadsimtam.

Kopš 1915. gada vīrieši peldvietās kļūst arvien kailāki – no kombinezonveidīgajiem ietērpiem līdz parastām peldbiksēm. Mode ir krietni mainījusies, tāpēc kāds video vietnes YouTube kanāls ar nosaukumu Mode Glam ir izveidojis īsu apskatu, kas tieši ir citādāk kopš brīža, kad pasaule vēl bija piedzīvojusi tikai pirmo Pirmā pasaules kara gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Kā redzams, tādi peldšorti, kādus esam pieraduši redzēt mūsdienās, vismaz variācija par to, parādījās tikai no 1935. gada, līdz tam vīrieši, tāpat kā sievietes, ģērbās tā, lai aizsegtu visu augumu un lieki neatsegtu “plikumus”. Tad tie samazinājās vēl mazliet 60. gados, jau atgādinot apakšbikses, bet kas notika pēc tam!? Skaties video!

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas