VIDEO: kā reaģē cilvēki, uzzinot, ka patiesībā viņi ir skaisti

0 komentāri

Kā mainās cilvēka seja, kad viņam izsaka komplimentu? Izrādās, ievērojami! Lielu popularitāti interneta vidē iemantojis video, kurā aplūkojams savdabīgs eksperiments.

Video veidotājas mērķis – veicināt draudzīgu izturēšanos cilvēku starpā un atgādināt, cik liela nozīme ir dažreiz it kā pavisam nenozīmīgam izteiktam labam vārdam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eksperimenta autore ir 18 gadus veca vidusskolniece. Viņa nostādījusi cilvēkus kameras priekšā un sacījusi, ka uzskata viņus par skaistiem. Video vērojams, kā neitrālās vai rūpju māktās sejās uzreiz iezogas smaids vai liels izbrīns. Daži pat tā nokautrējas, ka aizklāj seju ar plaukstām.

Sajūsmu par video sociālajos tīklos steigušies paust tūkstošiem cilvēku. Taču vietnē Youtube tas jau aplūkots vairāk nekā sešus miljonus reižu!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas