VIDEO: kā jūtas lesbietes, kuras pirmo reizi skūpstās ar vīrieti?

0 komentāri

Atcerieties, rādījām jums video, kurā homoseksuāli vīrieši pirmo reizi pieskārās sievietes krūtīm? Tagad kārta pienākusi sievietēm, kuras arī seksuāli pievelk viņu pašu dzimums.

Videomateriālā redzams, ka abām pusēm – gan homoseksuālajām sievietēm, gan vīriešiem – šī ir neierasta pieredze, tāpēc viss ir nedaudz neveikli. Galu galā – eksperiments ir veiksmīgs, jo neviens no redzamajiem pāriem neatteicās noskūpstīt otru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Komentāri arī ir visdažādākie, piemēram, viena no sievietēm atzina, ka lūpas ir pilnīgi citādākas nekā viņas dzimuma pārstāvēm, bet cita jokojoties piebilda, ka tas esot bijis viņas labākais skūpsts dzīvē. Kā tas izskatījās, skaties turpmāk redzamajā video!

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas