VIDEO: kā jaunieši bez biļetes kinoteātrī savu draugu iemānīja

0 komentāri

Ja tu ar saviem draugiem esi iecienījis kino apmeklēt regulāri, šis triks ļaus tev ietaupīt krietnu daļu finanšu.

Interneta lietotāji ir sajūsmā par kādu trīs asprāšu izstrādātu triku. Gaužām vienkāršā, tomēr ģeniālā veidā viņi kinoteātrī bez biļetes iedabūja trešo draugu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viss, kas viņiem bija nepieciešams – platākas drēbes un mazliet pacietības. Labākais šajā stāstā ir tas, ka tas tiešām izdevās!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas