VIDEO: kā balsu atdarinātājs Ernests Draugiem.lv ”auklīti” Ilzi izjokoja

0 komentāri

Ernestam Cimanskim piemīt kāds pavisam neparasts talants – viņš izteikti prasmīgi prot atdarināt Latvijā labi zināmu personu balsis. Šo talantu viņš nesen lika lietā, izjokojot portāla Draugiem.lv biroja ”auklīti” Ilzi.

”Labdien, vai tā būtu Ilze? Auklīte?” – pārņēmis telefonu no Draugiem.lv runasvīra Jāņa Palkavnieka, klausulē Mārtiņa Rītiņa balsī sarunu uzsāka Ernests. ”Ļoti patīkami, Mārtiņš otrā galā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es, protams, pazinu, jūs nevar nepazīt!” – satraukti jūsmoja Ilze.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas