VIDEO: Jūrmalā sākušies Kūrorta svētki

0 komentāri

Sveiciens no Jūrmalas! Šī ir vasaras ieskaņas skaļā diena pilsētā, jo jūrmalnieki šodien svin Jūrmalas kūrorta sezonas atklāšanu. 

Dzintaru Mežaparkā rosība sit augstu vilni. Līdz par sešiem pēcpusdienā iespējams piedalīties bērnu darbnīcās cirka trikos, drošības velo skolā, skrejriteņu sacensībās un Madara Apses vadītajā skeitborda meistarklasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Dzintaru pludmalē sācies ZZ Festivāls. Vēl kāda interesanta atrakcija pludmalē – iespēja supot. “Supdēlis ir kā liels sērfa dēlis, uz kura stāv un, airējot ar airi, var pārliecoties pa ūdeni, vizināties, sauļoties,” skaidro Surf Pro pārstāvis Dzintars Aulmanis, uzsverot, ka šajā sporta veidā priekšzināšanas nav vajadzīgas. Pludmalē būs iespējams nodarboties arī ar skimbordu, pūķa laišanu un ielu vingrošanu.

Horna dārzā visas dienas garumā notiks koncerti  – uzstāsies dziesminieks Goran Gora, Alise Joste un postfolka grupa Zāle. Mūziķu sniegumu papildinās DJ Monsta, Horna dārzā radot intelektuāli daudzveidīgu un laikmetīgu atmosfēru.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas