VIDEO: jūlija pasaules lielākie un smieklīgākie “feili”

0 komentāri

Šķiet, jūlijs bija paņēmis brīvdienas, par ko tā vietā būs jāpastrādā augustam, taču nekas – galvenais, ka kaut nedaudzās siltās dienas tomēr pienākušas. Kamēr baudi silto laiku, piedāvājam pasmieties kopā ar interneta video gigantiem Fail Army.

Šim vienam no pasaulē populārākajiem YouTube kanāliem katru nedēļu un mēnesi klajā nāk arvien jaunas kompilācijas, kurās kādam ir ļoti traki nepaveicies. Tāpēc piedāvājam vienu no jaunākajiem, kurā apkopotas neveiklas, sāpīgas un ļoti smieklīgas situācijas no visas pasaules, kas uzfilmētas iepriekšējā mēneša laikā. Smejies vesels!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas