VIDEO: jaunieši no Ogres uzfilmē asprātīgu mazbudžeta parodiju par šausmu filmām – Slaktiņš Duklāvos

6 komentāri

Beidzot arī pie mums tapusi īsta parodiju filma – tiesa, mazbudžeta un īsfilmas formātā, bet tomēr tas ir labāk nekā nekas. Šie jaunieši sevi dēvē par The Squad of Splendid, ikdienā mitinās Ogrē un/vai Lielvārdē, un šis nav pirmais viņu garadarbs.

Šis šedevrs ir par to, kā četri jaunieši nolēmuši trīs dienas paballēties pie viena no viņiem vasarnīcā. Stāsta varoņiem izvēlēti īpaši latviski vārdi – Drosmis ir tas, kuram “senči” aizbraukuši uz tulpju festivālu un atstājuši viņu par galveno pieskatīt jau pieminēto mītni. Tad ir stāsta lielākais kretīns – Dailis, kuram ir pārliecinoši “spridzīgākie” teksti no visiem. Protams, neiztikt arī bez kompānijas nūģa – Marģera, bet vienīgajai meitenei iedalīts vārds Saulcerīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Kā jau īstenai šausmu filmai pieklājas, ne velti tiek izvēlēta vieta, kas atrodas prom no civilizācijas acīm, kas loģiski atvieglo darbu slepkavam, kurš šoreiz ir bruņojies ar klasisku cirvi. Kā stāsts attīstās un noslēdzas, skaties šajā lieliskajā videomateriālā!

VIDEO

6 komentāri

TOP komentāri

 • Ruslans
  +2

  Ruslans

  Murgs.

  01.11.2015 17:10

 • Alfrēds
  +2

  Alfrēds

  Nerādās video

  30.10.2015 17:40

 • 2$$
  +1

  2$$

  kaut kāds debīlisma murgs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  04.11.2015 11:36

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas