VIDEO: jaunieši kameras priekšā apzog apģērbu veikalu

0 komentāri

Pavisam nesen divi puiši, kas sevi dēvē par EDART.TV, laida klajā savu nu jau kārtējo dokumentālo materiālu. Tur galvenie varoņi bija divi puiši – Daņiks un Miša, kuri rādīja skarbo ikdienas dzīvi Centrāltirgus apkaimē. Nu ir tapusi arī otrā daļa par viņiem.

“Vai atceries ielu puikas? Šis ir turpinājums viņu gaitām, kuras tiek pavadītas ar saviem draugiem ārpus Centrāltirgus,” rakstīts šā video aprakstā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Abi jaunieši pēc iepriekšējā video jutās mazliet neērti par savām izdarībām un vēlējās laboties. Miša solījās šajā video nelamāties. Kā viņam tas izdevās? To redzēsit video. Viss likās tik daudzsološi, ka nolēmām sazināties ar apzīmētās tualetes pārvaldnieku, izstāstījām radušos situāciju, kā rezultātā pārvaldnieks sagādāja mums krāsu. Diemžēl pēdējā brīdī jaunieši atteicās labot savus paveiktos “varoņdarbus”. Bet nu – sīkāk būs redzams video.

FOTO

Video redzēsim jau iepazīto Mišu un Daņiku, mazliet Centrāltirgu, kur notiek “iestiprināšanās”, lai būtu spēks atlikušo dienu pavadīt “medībās”. Būs iespēja iegūt ieskatu šo abu jauniešu draugu lokā (jaunākajiem ir tikai 12 gadi), nākotnes plānus, Adidas modes tendences, kā ātri un efektīvi noņemt pīkstuļus no apģērba, kuru aizņēmās, cik vienā dienā ir iespējams “sastrādāt” un visbeidzot – viņu ieteikums jums – skatītājiem. Šādas iemaņas jūs neapgūsit nevienā augstskolā, tikai ielās,” tā EDART.TV.

VIDEO: Ielu puikas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas