VIDEO: ja Misters Bīns filmētos Fifty Shades of Grey… tu paliktu “bez iekšām”!

0 komentāri

Interneta jokdariem izdomas netrūkts. Šoreiz viņi “paķēruši uz zoba” filmas Greja piecdesmit nokrāsas (Fifty Shades of Grey) fanus.

Lai arī video vietnē Youtube.com ievietots jau vasarā, tieši tagad tas guvis milzu popularitāti un ar to steidz dalīties “soctīklotāji”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jokdari nolēmuši aplūkot, kā izskatītos filma Fifty Shades of Grey, ja tajā piedalītos pasaulslavenais komiķis Rovans Atkinsons, kas labāk pazīstams kā Misters Bīns.

Jāteic, rezultāts ir izcils!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas