VIDEO: indieši veiksmei met bērnus no 15 metru augsta mošejas jumta

0 komentāri

Interesanta tradīcija ir kādā Indijas ciemā, kur par spīti pārbiedētajām māmiņām katru gadu ciema vīrieši no vietējās mošejas jumta nomet vairākus desmitus bērnu.

Protams, apakšā ir labi nostiepta sega, par ko parūpējušies vairāki stiprā dzimuma pārstāvji, taču video redzamās bērniņu nepārprotami pārbijušās acis un raudas liecina, ka, šķiet, tikai tradīcijas dēļ šis rituāls tiek turpināts. Interesanti, ka šīs tradīcijas piekopēji stingri akcentē, ka ne reizi neviens bērns tajā nav cietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Šis rituāls Indijas valsts rietumu daļā tiek veikts jau vairāk nekā 500 (!) gadu, jo tas dodot jaunajiem censoņiem labu veselību un veiksmi turpmākajā dzīvē. Taču sabiedrības pretestība, uzskatot, ka tas nav drošs pasākums, ar katru gadu pieaug arvien vairāk, tieši šā iemesla dēļ mūsdienās šis notikums vērojams tikai mazākajos Indijas ciemos, un arī tikai ļoti īpašos notikumos, pasākumos.

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas